Поділитися публікацією:

Фото: zase.mk

Троє українців потрапили до престижного європейського рейтингу Forbes. Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1″.

До переліку 30 успішних людей віком до 30 років увійшли 29-річна засновниця міжнародного тижня моди у Києві Дар’я Шаповалова та 21-річна дизайнерка Анна Кареніна. Молодих українок експерти визнали новаторами у сфері мистецтв.

До рейтингу потрапив також 20-річний українець Антон Марчук. Його відзначили у номінації новаторів в галузі права та політики. Антон Марчук став відомим завдяки участі в антикорупційній діяльності та виступам на Світовому Форумі Демократії та Варшавському самміті.

Хлопець навчається на 3-му курсі університету, мешкає у студентському гуртожитку і вболіває за українську збірну з футболу. У переліку 30 найуспішніших людей в Європі віком до 30 років 20-річного хлопця відзначили за новаторство в області права та політики. Антон займається антикорупційними розслідуваннями.

Я був одним із співавторів гучного розслідування “Української правди” про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів. Крім того, у листопаді я був у Стразбурзі на світовому форумі “За демократію”. І розповідав про студентські антикорупційні ініціативи в Україні, які є досягнення, які є проблеми. Я думаю, що ці дві події стали ключовими в тому, що я потрапив до цього рейтингу“, – розповів хлопець.

Поки що Антон здобуває освіту за спеціальністю “країнознавство”. Але в планах хлопця отримати ще й юридичну освіту. Згодом мріє вдосконалити свої знання за кордоном, але будь-що повернутися працювати в Україну.


Поділитися публікацією:
Теги: