Поділитися публікацією:

Фото: kurs.if.ua

У четвер, 26 січня, в Івано-Франківську провели засідання регіональної платформи «Проблемні питання бюджетного забезпечення громад та проекти законів для зміцнення місцевого самоврядування, які потребують першочергового схвалення».

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук розповів, що у 2016 році експерти АМУ розробили 61 проект нормативно-правових актів, спрямованих на вирішення проблем місцевого самоврядування.

«Питання, які напрацьовані на місцях, є підґрунтям для прийняття ефективних рішень на центральному рівні, тому надзвичайно важливими є дискусійні майданчики із законодавцями», – каже Юрій Стефанчук.

Голова бюджетної комісії обласної ради Микола Палійчук запропонував учасникам платформи сформувати список найпроблемніших питань та направити їх зверненням до народних депутатів.

В свою чергу народний депутат України Володимир Шкварилюк відзначив, що після об’єднання обласних територіальних громад отримали значний фінансовий ресурс. Він зазначає, що дуже важливо, аби ОТГ правильно його використовували та інвестували у великі інфраструктурні проекти. Натомість парламентарі, каже, будуть працювати над тими питаннями, які потребують законодавчого врегулювання.

Аби налагодити діалог Шкварилюк пропонує зібрати розширену нараду з усіма нардепами Франківщини.

Джерело: report.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: