Поділитися публікацією:

Фото: encrypted-tbn3.gstatic.com

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» оголосило відкритий конкурс на кращий дизайн-проект інтер’єру пасажирського вагона.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Згідно з повідомленням, участь у конкурсі можуть взяти на волонтерських засадах як відомі дизайн-студії, так і молоді дизайнери.

«Наші поїзди, як денні, так і нічні, мають бути зручними і максимально комфортними, щоб пасажири із задоволенням ними подорожували. Саме тому звертаємося до дизайнерів, які можуть запропонувати своє бачення сучасного інтер’єру пасажирських вагонів, із використанням інноваційних технологій та матеріалів нового покоління», — сказав глава правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

Як зазначається, охочі взяти участь у конкурсі можуть надсилати свої проекти до 27 березня 2017 року. Роботи дизайнерів розглядатиме конкурсна комісія «Укрзалізниці», яка відбере кілька найкращих варіантів дизайну інтер’єру пасажирського вагона.

Після завершення конкурсу з 27 березня по 10 квітня «Укрзалізниця» планує провести обговорення відібраних проектів серед пасажирів шляхом анкетування в поїздах та затвердити найбільш вдалий дизайн-проект на засіданні правління компанії.

«Таким чином, спільно з громадянами буде обрано найкращий проект дизайну інтер’єра вагона, який вже потім реалізовуватимуть виробники пасажирських вагонів на замовлення Укрзалізниці», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Крім того, для дизайну сформовані технічні вимоги, яких необхідно дотримуватися дизайнерам під час роботи над проектами, серед яких:

– дотримання безпеки перебування пасажирів у салонах вагонів.

– відповідність сучасним вимогам щодо ергономіки та передбачення, зокрема, безпечних спальних полиць й відділення для багажу.

– використання сучасної фурнітуи та матеріалів нового покоління в купе.

– застосування у пасажирських кріслах інноваційних конструктивних рішень, які покращують їх ергономіку і функціональність.

Крім того наголошується, що в «Укрзалізниці» очікують, що дизайнери запропонують покращені умови надання кейтерингових послуг та сучасну візуалізацію зовнішньої інформації для пасажирів, сучасні системи електрообладнання, опалення та кондиціонування повітря тощо.


Поділитися публікацією: