Поділитися публікацією:

Фото:news.if.ua
У четвер, 26 січня 2017 року, під головуванням прокурора  Івано-Франківської області Олександра Стратюка відбулася оперативна нарада, на якій обговорено результати роботи органів прокуратури області у минулому  році та визначено основні завдання на наступний період.
У нараді взяли участь заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області, керівники місцевих прокуратур та їх заступники, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.
Відкриваючи нараду, Олександр Стратюк зазначив, що органи прокуратури реалізували комплекс заходів, зосереджуючись першочергово на вирішенні нагальних проблемних питань, які найбільш важливі в області.
Так, рівень злочинності на Прикарпатті найнижчий у державі, а рівень розкриття правопорушень – один із найвищих.
«Значно активізовано протидію злочинам проти довкілля, у сфері службової діяльності, розкрито кожне третє правопорушення, а кожне п’яте – скеровано до суду. Посилено протидію корупції та організованій злочинності. В області припинено діяльність семи організованих груп, що є четвертим показником в Україні», – підкреслив Олександр Стратюк.
Процесуальними керівниками органів прокуратури області забезпечено досудове розслідування у понад 25 тисячах кримінальних провадженнях слідчих усіх правоохоронних органів, у більш як 11,5 тисячах із них прийнято кінцеві процесуальні рішення. У закінчених кримінальних провадженнях відшкодовано понад 40 млн грн заподіяних злочинами збитків, на 12 млн грн заявлено цивільні позови, накладено арешт на майно вартістю майже 13 млн грн.
Із ухваленням обвинувальних вироків судами за участю прокурорів розглянуто 1430 кримінальних проваджень.
До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто 69 осіб, у тому числі 8 державних службовців, 7 працівників поліції, 14 посадових осіб юридичних осіб публічного права, 15 посадових осіб місцевого самоврядування.
Прокурорами пред’явлено позовів на майже 367 млн грн, у тому числі на захист інтересів дітей – 62,1 млн грн. За результатами їх розгляду судами постановлено стягнути більше 181 млн грн, відповідачами в добровільному порядку відшкодовано майже 80 млн грн, у  тому числі на захист інтересів дітей – 59,2 млн грн. Забезпечено виконання судових рішень у справах за позовами прокурорів на суму майже 121 млн грн, повернуто у державну та комунальну власність 623 га землі.
На нараді також проаналізовано недоліки в роботі та заслухано керівників місцевих прокуратур.
Підбиваючи підсумки наради, прокурор області звернув увагу на конкретні напрямки роботи, в тому числі посилення наглядової діяльності, активізацію роботи щодо виявлення злочинів у бюджетній та земельних сферах, координацію зусиль щодо протидії корупції.
Джерело: galka.if.ua

Поділитися публікацією:
Теги: