Поділитися публікацією:

Фото: media.licdn.com

Проект ПРОМІС спільно з органами влади міста Коломиї розробить плани внутрішньої комунікації, які зосереджуватимуться на тому, як міська рада (виборні посадові особи та керівники) може спілкуватися з громадянами та ЗМІ в рамках стратегії розвитку зв’язків зі ЗМІ та внутрішньої комунікації.
Коломия й Івано-Франківськ – це єдині міста в Україні, в яких буде розроблятися така стратегія.
Сьогодні представники проекту зустрілися з міським головою, щоб дізнатися про методи діалогу з мешканцями міста і були приємно здивовані, що з боку міської ради було прийнято так багато кроків до відкритості перед громадою: інформування через веб-сайт, інформаційний бюлетень та соціальні мережі, особисті зустрічі і прямі ефіри з додзвоном, запровадження платформи “Відкрите місто”, особисті відповіді міського голови у соціальних мережах на зауваження до влади, запровадження системи електронних петицій, системи Prozorro та ін.
В першому круглому столі взяли участь виборні посадові особи та керівники, які відповідають за комунікацію, в другому – представники всіх ЗМІ, блогери, журналісти, власники, громадські активісти – відверта розмова віч-на-віч, без представників влади. Його мета – покращити діалог влади з громадськістю. Після проведення круглих столів в Коломиї розпочнеться робота над планом внутрішньої комунікації.
На зустрічі з представниками міської ради присутні познайомилися із відповідальними особами проекту ПРОМІС:
Кейді Ворд – головний радник з питань врядування, проект ПРОМІС
Соломія Рожко – заступник директора проекту ПРОМІС
Вандич Віталій – регіональний координатор проекту ПРОМІС
Майкл Боцюрків – медіа експерт, міжнародний оглядач, Канада
Андрій Сусленко – консультант проекту ПРОМІС, 5-й канал
Дмитро Коник – консультант проекту ПРОМІС, доцент кафедри зв’язків з громадськістю Національного університету Києво-Могилянська Академія, кандидат соціологічних наук.
Основною темою стала грамотна і фахова співпраця із журналістами, коментування як обов’язок посадової особи, способи виходу із кризових ситуацій. Загалом же зустріч була мала на меті ближче познайомитись і проаналізувати стан справ у Коломиї. Наразі зійшлися на тому, що працівники міської ради і депутати зможуть відвідати тренінг на тему співпраці із ЗМІ від проекту ПРОМІС.
Заступник міського голови Олег Дячук наголосив, що команда міського голови готова до відкритості й прозорості, саме тому всі очікують від цієї стратегії продуктивну роботу і практичні результати.
Контактувати з ПРОМІС та координувати процес розробки стратегії комунікації буде Тарас Кухтар, керуючий справами виконавчого комітету.
Про результати зустрічі із журналістами читайте у наступній статті.
Відділ інформаційної політики Коломийської міської ради

Поділитися публікацією: