Поділитися публікацією:

Фото: kor.ill.in.ua

В Україні випробували новий дрон за назвою “Командор”, який здатен нести протитанковий ракетний комплекс. Відповідне відео з’явилося на відеохостингу YouTube.

Як повідомляється, на відео зафіксований випробувальний політ важкого коптера “Командор” з комбінованою руховою установкою, озброєного протитанковим ракетним комплексом.

Повідомляється, що коптер може перебувати у повітрі близько години, дальність його польоту по колу – до 60 км.

Виробником дрона позначене ОКБ “Матриця технологій”.

Нагадаємо, напередодні волонтери показали оновлений безпілотник-розвідник. Серед переваг дрона- пульт керування (а це 5 км зв’язку та передачі відеосигналу захищеними каналами), 5-годинна робота від батареї, екран надзвичайно високої роздільної здатності у сучасному захищеному корпусі.

За словами волонтерів, оновлені коптери значно допоможуть розвідувальним групам відслідкувати, хто й де з терористів ховається, де ворожі війська та позиції, де і яке озброєння у терористів; забрав коптер і повернувся. У разі ж, якщо терористи порушують Мінські угоди і треба відповісти, допоможе і артилеристам: швидко запустив, поглянув, звідки стріляють, і скоригував відповідь. Навряд чи хтось буде сперечатися про користь безпілотних коптерів в оперативних підрозділах на передовій.

Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2016 року українські волонтери розробили унікальний безпілотник. Апарат можна використовувати як у військових, так і в цивільних цілях.

95257

95259

95260

 

Джерело: 5.ua


Поділитися публікацією: