Поділитися публікацією:

Фото: uapress.info

Днями Косівський районний суд виніс вирок у справі чоловіка, який наніс смертельні тілесні ушкодження коханцю дружини.

20 травня 2015 року, приблизно опівночі повернувшись додому, чоловік не застав там дружини. Трохи почекавши, пішов шукати жінку до господарства односельчанина, бо знав, що вона туди часто ходила. У будинку були зачинені двері, але світилося і був чутний шум, тому чоловік підійшов до вікна. Він побачив свою дружину. Чоловік з силою постукав у шибку, і та розбилася. Коханець дружини підійшов до вікна, ревнивий чоловік схопив його за передпліччя та потягнув через розбиту шибу.

Внаслідок цього потерпілий отримав колото-різані рани, ушкодження судинно-нервової та м’язевої тканини правого передпліччя, які супроводжувались кровотечею і травматичним шоком. Потерпілого госпіталізували в Косівську ЦРЛ, де  протягом кількох годин він помер.

У суді обвинувачений визнав себе винним лише у частині нанесення тілесних ушкоджень з необережності. Та повідомив, що коли розбив шибку вікна, потерпілий намагався його побити, через що сам порізався до скла.

Незважаючи на це, вина обвинуваченого у суді була доведена показами свідків і результатами експертиз.

Суд визнав чоловіка винним та призначив 7 років позбавлення волі. Також він має сплатити 859 грн за проведення експертиз.

Джерело: kurs.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: