Поділитися публікацією:

Фото: bug.org.ua

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб вивчає можливість викупу державою в громадян права власності на житло, що розташоване на непідконтрольних територіях Донецькій і Луганській областях.

Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передають Українські новини.

”Ті люди, які були залучені до розробки цієї концепції прийняли таке рішення – переселенці можуть (виключно за згодою), надавши певні документи, які свідчать про право власності на житло на непідконтрольній або окупованій території, передати право власності на це житло”, — сказав Тука.

Він уточнив, що це може виступити фінансовою гарантією для залучення коштів на придбання житла, додавши, що механізм поки не відпрацьований.

При цьому він привів приклад практики, використаної в Ізраїлі, відповідно до якої держава виділяла певну суму особам, що не мали можливості користуватися своїм житлом, на придбання житла на вторинному ринку або інвестування в будівництво житла в обмін на право власності на їх житло.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики поставило на облік 1 664 726 вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції (АТО) і анексованого Росією Криму станом на 21 листопада.


Поділитися публікацією: