Поділитися публікацією:

Фото: 4vlada.com

Відбулася спільна нарада департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування.

Під час зустрічі розглянуто питання ефективності реабілітаційного лікування в 2016 році та обговорено організаційну роботу щодо направлення працюючих хворих на відновлювальний етап лікування та перспективу оздоровлення учасників АТО в 2017 році.

Спеціалісти відзначають щорічне збільшення кількості реабілітаційних путівок. Так, на 2017 рік виділено на 51% путівок більше, аніж у 2016 році, загальна кількість яких склала 427 направлень до реабілітаційних закладів. Відбір хворих буде здійснюватись комісіями з 20 лікувально-профілактичних закладів області за шістьма профілями.

У свою чергу замовлення путівок здійснюється на основі заявок з лікувально-профілактичних закладів області.

Оскільки на реабілітаційне лікування затрачаються значні кошти, на кожному етапі лікування хворого в лікувально-профілактичному закладі має бути відпрацьована чітка система обґрунтованого направлення пацієнта від лікуючого лікаря, завідувача відділення, заступників головного лікаря з медичної частини та експертизи тимчасової непрацездатності.

Джерело: blitz.if.ua


Поділитися публікацією: