Поділитися публікацією:

Фото: poradumo.pp.ua

Головною героїнею другого дня командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, який приймав манеж ПАТ “Соціальні ініціативи Запоріжжя”, стала спортсменка з Коломиї Анастасія Ткачук.

Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики України.

Після того, як у п’ятницю вона виграла змагання з бігу на 1500 метрів, у суботу Анастасія зуміла оформити переможний хет-трик – стала найкращою на дистанції 800 метрів (2.04,97), а потім разом з подругами по збірній Запорізької області – Ольгою Борисенко, Анастасією Бризгіною та Наталією Дерев’янко – тріумфувала в естафеті 200+400+600+800 метрів.

Фото: Анастасія Ткачук.

Особливо яскравою стала її перемога в естафеті. Ткачук, яка бігла на заключному етапі, отримала паличку останньою, четвертою. Але упродовж своїх 800 метрів зуміла відіграти відставання від лідера, яке складало близько 50 метрів, і перетнула фінішну лінію першою – 5 хвилин 6,11 секунди.

Отож, перший великий національний старт позаду – з його повними результатами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Попереду ще Кубок України, який відбудеться 11 лютого у Києві та чемпіонат України (Суми, 17-19 лютого), який стане вирішальним етапом відбору на березневий чемпіонат Європи у приміщенні.


Поділитися публікацією:
Теги: