Поділитися публікацією:

Фото: timeua.info

Український захисник «Леха» Володимир Костевич прокоментував польському виданню Super Express свої фото біля пам’ятника Степану Бандері у Львові.

«Неприємно, коли мене називають «бандерівцем», - екс-футболіст «Карпат»

Зокрема, польських журналістів зацікавило, чи не боїться футболіст реакції польських фанатів через його фото біля пам’ятника Бандері у вересні 2014 року, коли львівські «Карпати» презентували новий комплект форми.

«Це сталося під час презентації нової форми «Карпат». Для її проведення клуб вибрав парк, де розташований пам’ятник Бандері, і призначив трьох гравців. У кожної країни своя історія і я поважаю історію Польщі. Не повинно бути жодних проблем з фанатами – думаю, вони все розуміють. Я знаю, що поляки мають свою думку про Бандеру, українці – свою. Я ніколи не втручався в політику, бо не розуміюся в цьому. Намагаюся робити те, що я роблю найкраще – грати в футбол», – прокоментував Володимир Костевич.

На запитання журналіста, як він реагуватиме, якщо у Польщі його називатимуть «бандерівцем», Володимир Костевич відповів:

«Мені неприємно, коли мене називають «бандерівцем», бо я Володимир Костевич. Я не заслужив, щоб мене називали так. Буде смішно, якщо люди почнуть ображати мене тільки тому, що у мене є фото біля пам’ятника Бандері. Зрештою, це була всього лише презентація форми, яка не мала нічого спільного з політикою. Тут немає нічого такого, що може образити польських фанатів», – підсумував футболіст.

24-річний Володимир Костевич родом із Жовківського району, що на Львівщині. Багато років виступав за різні команди львівських «Карпат». У січні 2017 року гравець перейшов у склад познанського «Леха».

Джерело: zaxid.net


Поділитися публікацією:
Теги: