Поділитися публікацією:

Фото: antikor.com.ua

Вчора,  28 січня, на сторінці у Фейсбук сільський голова Ямниці Микола Зелінський, якого нещодавно затримали на хабарі, зробив допис, де йдеться, що час пройде і все розставить на свої місця, а журналістам буде соромно за свої публікації.

Нагадаємо, Нещодавно на Прикарпатті працівники прокуратури затримали на хабарі сільського голову та спеціаліста-землевпорядника одного із сіл Тисменицького району. Затримали посадовців у приміщенні сільської ради.

Мені байдуже до вашої брехні, лиш рідні, Ямниця та ямничани не байдужі мені! Прийде час і я все розкажу, і вам панове журналісти буде соромно за той бруд, який вилили на мене та моїх рідних. А хто з нас злочинець? Я чи ви? Без суда і слідства виносите вирок! Хто вам дав право ламати людські долі? Бог вам суддя! Справедливість є і за неї варто боротись!“, – написав сільський голова Ямниці.

Під дописом багато людей підтримують Миколу Зелінського і вважають, що війта підставили.

Нагадаємо, 22 січня, суд призначив сільському голові Ямниці Миколі Зелінському тримання під вартою на строк 60 днів або внесення застави 150 тисяч гривень. 23 січня війт був уже на волі.

IMG_2820-800x600

Джерело: gk-press.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: