Поділитися публікацією:

Фото: rivne1.tv

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав розпорядження про виділення земельної ділянки в Яворівському районі під будівництво комплексу під утилізацію і переробку відходів міста Львова.

Про це він повідомив на брифінгу в понеділок, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні підписано розпорядження про передачу львівського комунального підприємства «Збиранка» території для будівництва комплексу з утилізації та переробки твердих побутових відходів. Сесія Львівської міськради повинна прийняти цю ділянку в комунальну власність», – сказав він.

За його словами, на цій ділянці планувалося побудувати сміттєспалювальний завод, а як буде вирішувати цю проблему міська влада Львова, він не знає.

«Цю ділянку вибрав міський голова Львова. Я вважаю, що ця ділянка є одним з кращих для будівництва заводу з утилізації ТПВ. Якщо мова буде йти про будівництво нового сміттєзвалища, то я категорично проти, тому що у нас вже є приклад Грибовичів. Якщо ж мова йде про будівництво заводу з переробки ТПВ, то вважаю, що громада та активісти з розумінням поставляться до цього, тому що це проблема не тільки Львова, а й населених пунктів», – сказав голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман обговорив з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою ситуацію, яка склалася навколо утилізації львівського сміття.

Як повідомлялося, коли температура повітря підвищиться, Львову загрожує спалах кишкової інфекції через невивезене сміття.

У базі даних «Слово і Діло» зафіксовано 55 обіцянок голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, 25 з яких він виконав. Коефіцієнт відповідальності нижче середнього – 45%.


Поділитися публікацією:
Теги: