Поділитися публікацією:

Фото: gk-press.if.ua

Працівники Бурштинської ТЕС під час обідньої перерви 31 січня  протестуватимуть проти свавілля керівництва та вимагатимуть гідних умов праці. А в неділю, 5 лютого, акцію протесту влаштовують на автомобільній дорозі. 

Про це у  коментарі Galka.if.ua розповів голова профкому Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький.

Він сказав, що працівники вимагають поетапного підвищення зарплатні на 30%. Також їх не влаштовує те, що на підприємстві в останні роки звільнили 300 працівників, зменшили кількість бригад, через що зросло навантаження на працівників, вони змушені частіше виходити на роботу під час вихідних.

“В цей же час, з вересня по грудень, Ахметов  заробив 1 мільярд 100 тисяч чистими”, – сказав Карвацький. – Одна копійка з кожного кіловату – це й було б підвищення зарплати на 30 відсотків”.

Також працівники виступатимуть проти свавілля керівництва. Одного з робітників у січні побили керівники з департаменту охорони праці, які приїхали з Донецької області. За цим фактом почали досудове розслідування.

 Крім того, за словами Карвацького, ці люди погано ставляться до працівників.

“Вони ходять по підприємству з алкотестерами і змушують всіх працівників дихати в трубку. Це принижує їхню гідність. За стільки років такого ще ніколи не було”, – сказав голова профспілки.

Перед кабінетом департаменту на третьому поверсі одного з корпусів підприємства під час обідньої перерви 31 січня зберуться працівники і будуть стукати касками по підлозі на знак протесту. В цей же час біля воріт підприємства зберуться робітники, в яких в цей час вихідний.

Карвацький додав, що цього ж дня будуть проходити протестні акції у Дніпрі, Львові та Києві від ГО «Рабів до раю не пускають» з вимогою повернути у державну власність усі ТЕС та перевірити причетність їхнього керівництва до фінансування сепаратистів.

Джерело: galka.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: