Поділитися публікацією:

Фото: doba.te.ua

У селі Братківці Тисменицького району 29 січня урочисто відкрили нещодавно відремонтоване приміщення будинку культури.

Це стало справжнім різдвяним подарунком для кількатисячної громади села.

На ремонтні роботи із районного бюджету було спрямовано майже 200 тисяч гривень. Окрім того, залучалися кошти обласного та сільського бюджетів. Управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації для закладу було придбано нові крісла, вартістю 150 тисяч гривень.

Цього дня в оновленому будинку культури відбулося районне свято народної творчості «Тисменицькі Різдвяні фестини», на які прибули аматорські та народні аматорські колективи із різних куточків Тисмениччини.

tis

tis1

tis2

tis3

tis4

tis5

tis6

Цієї ж неділі у Братківцях відбулося урочисте відкриття нещодавно відремонтованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту.

Завдяки співфінансуванню із обласного (240 тисяч гривень), районного (80 тисяч гривень) та місцевого бюджетів, а також за кошти приватних підприємців Тисмениччини за короткий термін у фельдшерсько-акушерському пункті вдалося замінити вікна та двері на енергозберігаючі, мережу електропостачання, опалення, водопостачання і водовідведення, оновити стіни.

Нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дає можливість значно покращити як надання медичної допомоги, так і проведення профілактичних заходів жителям села, інформує Тисменицька РДА.

tis7

tis8


Поділитися публікацією:
Теги: