Поділитися публікацією:

Фото: profkom-nmu.kiev.ua

Підвищена академічна стипендія нараховується тоді, коли студенти певного факультету вишу, відповідно до рішення стипендіальної комісії, займають найвищі рейтингові позиції.

Про це йдеться у відповіді на запит УП, інформують ”Вікна”.

Посилаючись на Порядок призначення і виплат стипендій, затверджений у редакції постанови Кабміну від 28 грудня 2016 року, департамент вищої освіти говорить, що університети самі можуть визначатися із правилами виплат стипендій та затверджують їх на засіданнях вчених рад.

Опорним документом у таких випадках є вже згаданий Порядок призначення.
У ньому також ідеться, що спеціальна стипендіальна комісія вирішує спірні питання призначення виплат студентам і подає на підпис керівникові ВНЗ список осіб, які отримують академічну стипендію протягом наступного після сесії семестру навчання.

До складу стипендіальної комісії входять керівник навчального закладу, представники фінансових підрозділів, декани факультетів (директори інститутів, завідувачі відділеннями), представники органів студентського самоврядування.

При цьому кількість осіб, які представляють у стипендіальній комісії органи студентського самоврядування та профспілок, повинна становити не менше ніж 50% її складу.

У відповіді на запит, МОН подає цифри можливих підвищених академічних виплат студентам.


Поділитися публікацією:
Теги: