Поділитися публікацією:

Фото: volynpost.com

На два дні діяльності браконьєрів виявлені п’ять місць злочинів зі слідами крові, де були вбиті копитні дикі тварини.

Із дороги державного значення Долина — Хуст поблизу села Мислівка (урочище Бризенець) Долинського району розстріляли трьох оленів, біля урочища Кляуза та урочищі Шандра — вбито двох козуль, яких зігнав голод та вовки з лісу до людей,  пишуть Версії з посиланням на ”Вікна”.

Через глибокий сніг, подекуди до півтора метра, та сильні морози звірям важче пересуватися та знаходити корми, тому вони спускаються у низини, поближче до сіл у пошуках поживи. У Вигодському лісгоспі це чудово розуміють, тому й закуповують корми (зерно, сіно), і єгері розвозять та насипають їх у годівниці.

Розуміють поведінку тварин і браконьєри, котрим така ситуація тільки «на руку». Добре знаючи, що сезон полювання завершується 31 грудня, вони не заїжджають на лісові дороги, а їздять по дорозі державного значення Долина — Хуст, де єгері мають обмежені повноваження на охорону мисливських угідь.

“Полюють, потім споживають замордованих тварин не тільки в колі сім’ї, але торгують м’ясом дивих тварин. Адже майже в кожному ресторані чи колибі можна зустріти в меню та замовити страви з м’яса диких тварин. Звідки така кількість страв, адже в нас немає фермерських господарств з вирощування оленів, козуль чи кабанів?

Кожен з Вас, замовляючи екзотичні страви з лісових тварин, стає співучасником вбивства.Перебуваючи хоч раз за кордоном Ви могли помітити, як попри дороги вільно бігають козулі, олені і влада спеціально обгороджує траси сіткою для убезпечення цих тварин від потрапляння під колеса автомобілів, а в нас ці огорожі треба робити бетонними, висотою у три метри, щоб браконьєри не стріляли в них”, – кажуть єгері.

Джерело: versii.if.ua

Поділитися публікацією:
Теги: