Поділитися публікацією:

Фото: s.6264.com.ua

Днями, на запрошення головного лікаря Івано-Франківська Тараса Масляка, на Прикарпаття приїхали медики Попаснянської центральної районної лікарні.

У 2016 році кілька груп лікарів-волонтерів Із різних лікувальних установ Івано-Франківської області їздили з медичним десантом до Попасної. Таку роботу після демобілізації започаткував Тарас Масляк, адже під час військової служби побачив нестачу лікарів у прифронтовій зоні.

Недавно в Івано-Франківську також зустріли медичних сестер із Попасної.

«Хочу подякувати лікарям, які до нас приїжджають і допомагають людям. Приїжджають з власної ініціативи, за власні кошти, ризикуючи життям. На них чекає багато пацієнтів. Дякуємо колегам за те, що запросили нас в гості. До сьогодні ми ніколи не були на Західній Україні. У Центральній міській клінічній лікарні ми зустрілися з головним лікарем Тарасом Масляком, його заступником Олегом Ціхонем та завідуючим гінекологічним відділенням Коломийського пологового будинку Ростиславом Петруняком. Нам провели екскурсію лікарнею і ми побачили, що тут створені усі умови для пацієнтів – у палатах наявні санвузли, душові кімнати», – поділилася враженнями операційна медсестра Юлія Чорна.

Гостям із Луганщини провели екскурсію Івано-Франківськом, а також повезли їх у заповідник «Давній Галич», у Яремче та Коломию.

Джерело: firtka.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: