Поділитися публікацією:

Фото: gk-press.if.ua

31 січня у кінотеатрі “Люм’єр” презентували 48-хвилинний фільм “Воїни духу” режисерок Анни Мартиненко та Тетяни Куликовської.

Стрічка розповідає про трагедію героїчної оборони ДАП, передумови, які призвели до захоплення ворогом цієї позиції.

voyini-duhu-4065__large
У фільмі показана історія п’яти крайніх днів захисту донецького аеропорту та перебування двох героїв у полоні. Герої фільму, Анатолій Свирид, позивний “Спартанець”, Юрій Шкабура, позивний “Сталкер”, Костянтин Кузик, позивний “Днєстр” висловлюють свою думку щодо війни. У фільмі показані людські стосунки у доленосній ситуації.
На презентацію фільму прийшли й учасники подій у Донецькому аеропорті.

“Цей фільм я бачив задовго до того, як він з’явився на екранах. Його основна мета – не дати людям забути про ці події, про наших героїв. Його створили, щоб той, хто знає про ці події, не забував, а хто не знав – побачив”, – розповів боєць, який боровся за Донецький аеропорт, був поранений і взятий у полон Станіслав Паплінський.

Варто зазначити, що стрічка наповнена матеріалами з місця події і розповідає про долі багатьох живих та загиблих героїв, однак не містить сцен насилля.

voyini-duhu-4055__large

“Знаєте, нація, яка не знаю і не пам’ятає своєї історії, не є нацією. Тому ми повинні вшановувати тих, хто загинув при обороні аеропорту, як 29 січня ми вшановували загиблих у бою під Крутами. Не варто забувати і про той самий Іловайськ, Дебальцево”, – підкреслив атовець Андрій Долик.

Директорка кінотеатру “Люм’єр” Лідія Шкрібляк заявила, що стрічку пустять у прокат, а втрачені кошти йтимуть на лікування бійців.

voyini-duhu-4049__large

voyini-duhu-4036__large


voyini-duhu-4078__large

voyini-duhu-4079__large

Джерело: gk-press.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: