Поділитися публікацією:

Фото: dr.ck.ua

Рік тому держава скинула питання пільгових перевезень на плечі місцевих громад, не особливо турбуючись, що, приміром, для такого міста, як Коломия така компенсація складає 20% бюджету розвитку.
Отож, минулого тижня міська рада прийняла рішення, яким чином буде в нашому місті реалізуватися право громадян на пільгові перевезення. Відтак, 8 категорій будуть користуватися громадським транспортом без обмежень: учасники бойових дій, члени сімей загиблих в АТО, інваліди І-ІІ груп з супроводжуючими особами, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти-інваліди, а також учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.
Пенсіонерам же будуть видавати компенсаційні талони – по 50 шт. на рік. Отримати їх можна буде з 13 лютого у територіальному центрі управління праці, що знаходиться на Драгоманова, 3.
Також щодня на кожному з маршрутів буде два маршрути (туди і назад) абсолютно безкоштовно і без пред’явлення талону за умови наявності пенсійного посвідчення.
Звертаємось із прохання максимально поширити цю інформацію серед людей пенсійного віку, щоб вони могли скористатися пільговими перевезеннями.
Інформує відділ інформаційної політики Коломийської міської ради 

Поділитися публікацією: