Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Кабінет міністрів України збільшив удвічі – до 320 тисяч гривень виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих і до 48-160 тисяч гривень тим, хто отримав поранення під час Революції Гідності.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 1 лютого,  інформують ”Вікна” з посиланням на Укрінформ.

”Мова йде про те, що членам сімей осіб, смерть яких пов’язана із участю в масових акціях (на Майдані – ред.), раніше ми платили 100-кратний розмір прожиткового мінімуму, тепер ми платимо його в 200-кратному розмірі прожиткового мінімуму; особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, ми платили у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, тепер – у 100-кратному; середньої тяжкості – були 25 стали 50-кратному розмірі, й особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, платитимемо 30-кратний розмір прожиткового мінімуму, що дозволить їм збільшити суму виплат і зменшити термін, у який вони отримуватимуть зазначені кошти”, – пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева

У свою чергу, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що родини загиблих під час Революції Гідності героїв отримували 137 тис. грн., а після змін отримуватимуть у 2017 році 320 тис. грн.; особи, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, отримували 69 тис. грн., у 2017 році отримають 160 тис. грн.; середньої тяжкості – отримували 35 тис. грн., а отримуватимуть 80 тис. грн.; особи з легкими тілесними ушкодження отримували 14 тис. грн., а стане – 48 тис. грн.
Глава уряду доручив провести ці виплати у найкоротші терміни.


Поділитися публікацією:
Теги: