Поділитися публікацією:

Фото з інтернету

В обласному бюро медико-соціальної експертизи на днях відбулась підсумкова нарада за результатами роботи у 2016 році, у якій взяли участь директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, пише Галицький Кореспондент.

http://invak.info/wp-content/uploads/2017/01/b8a0921c-59be-4a4d-8f80-310b39fca84f.jpg

Під час засідання головний лікар ОБ МСЕ Михайло Кулаєць підбив підсумки роботи галузі за минулий рік та звернув увагу присутніх на основні напрямки удосконалення медико-соціальної експертизи у осіб з інвалідністю при реалізації їх прав і свобод, інформує МОЗ. Зокрема керівник ознайомив учасників наради з Конвенцією про права інвалідів, яку схвалила Генеральна Асамблея ООН.

Мета якої – заохочення, захист та забезпечення повного і рівного користування всіма особами з інвалідністю усіма правами людини та основоположними свободами, а також заохочення поваги до властивої їм гідності. Також головний лікар нагадав про нормативно-правове регулювання, яким керувалася експертна діяльність у 2016 році.

Детальніше про кількість осіб з інвалідністю та за якими нозологічними формами ця інвалідність надавалась доповів заступник головного лікаря обласного бюро медико-соціальної експертизи Любомир Процик. За його словами, зросла кількість військовослужбовців, які визнані інвалідами. Таких є 280 осіб. До них відносяться працівники МВС, афганці та атовці. Також медик зазначив, що інвалідами визнавались більше непрацездатне населення, аніж працююче.


Поділитися публікацією:
Теги: