Поділитися публікацією:

Фото взято з інтернету

За словами прем’єр-міністра, треба зробити все для того, щоб освіта почала продукувати якість.

Питання освіти має ключове значення, починаючи від дошкілля, завершуючи українською наукою. Про це під час круглого столу, присвяченого обговоренню пріоритетних напрямів у галузі освіти і науки сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Якщо будемо аналізувати наші можливості на усіх етапах навчання, ми зрозуміємо, що наш потенціал є надзвичайно високий. Правильна організація, відповідні пріоритети, фінансова підтримка дасть можливість нам змінити ситуацію у кращий бік і зробити це достатньо фундаментально», – наголосив Гройсман.

Він зазначив, що освіта та якісна підготовка є надзвичайно важливими щодо розвитку держави.

За його словами, уряд також докладає зусиль для створення належних умов для пришвидшення позитивних змін у системі середньої загальної освіти. Зокрема, важливо продовжувати створення опорних шкіл, що сприяє підвищенню якості знань, зауважив він.

“Нам потрібна школа, яка буде якісною та готувати конкурентну людину з відповідними знаннями”, – підкреслив Володимир Гройсман.

На переконання прем’єра, у реформуванні системи освіти в Україні стоять завдання як організації самої системи, так і забезпечення її фінансування.

“Нам треба все зробити для того, щоб освіта почала продукувати якість. Ця якість буде фундаментом і подальших змін в нашій країні”, – підкреслив Гройсман.

Джерело: osvita.ua


Поділитися публікацією:
Теги: