Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

У селі Боднарів, що на Прикарпатті, корпуси школи розкидані по обидва боки траси «Львів — Чернівці». Відтак, щоб потрапити на урок фізкультури чи до їдальні, дітям треба уникати автівок, що летять на шаленій швидкості.

Щоб потрапити на уроки, учні Боднарівської школи щодня ризикують власним життям. Трасу діти перебігають кілька разів на день. Адже по один бік дороги – основний корпус, а  по інший – спортзал, їдальня та майстерня. Про це йдеться у сюжеті програми «Перші про головне. Ранок» на телеканалі ZIK.

Сюжет з 6 хв. 30 секунд.

Автор: Телеканал ZIK

Діти розповідають, як минулого року один із учнів потрапив під колеса автомобіля. Тоді хлопчик відбувся травмою, вже нині він вчиться в іншому селі.
Світлофора на переході немає. Тому під час перерв біля нього чергують вчителі.

«Машин досить багато проїжджає, нам доводиться чергувати поблизу траси. Інколи зупиняємо транспорт і переводимо дітей на іншу сторону дороги, щоб не було якихось неприємностей», – розповідає вчитель місцевої школи Роман Гошовський.

Незважаючи на мороз чи ожеледицю, діти щодня проходять аж три кілометри, щоб добратися до шкільної їдальні.
Директор школи додає, що, крім небезпечного розташування, у цій школи немає й належних умов для навчання. Адже дерев’яні перекриття будівлі давно прогнили, а стіни вкрились грибком.
Фундамент для нової школи звели ще у 1991-му. А п’ять років тому збудували і стіни першого поверху. Та далі справа з місця не зрушила, бо забракло коштів.


Поділитися публікацією:
Теги: