Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

В Івано-Франківській області на 1 січня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати становила 5,5 млн. грн, що складає 0,5% фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2016 року. Як повідомляє ГУ статистики в області, порівняно з 1 грудня 2016 року борг із виплати заробітної плати зменшився на 23,5 тис. грн, або на 0,4%.

Зменшення заборгованості спостерігалось у Тлумацькому районі (у 2,8 раза); погашено борг у Косівському районі. У містах Калуші та Івано-Франківську сума боргу збільшилась на 1,3% та 3,6% відповідно. У м. Коломиї та Коломийському районі заборгованість із виплати заробітної плати залишилась на рівні 1 грудня 2016 року.

Основна сума боргу утворена на підприємствах обласного центру (4,8 млн.грн, або 87,1%) та м. Калуша (568,5 тис.грн, або 10,3%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської та Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Городенківського, Долинського, Калуського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського та Тисменицького районів.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 4,7% суми боргу. Весь борг економічно активних підприємств утворений у м.Івано-Франківську і складає 5,4% у структурі боргу по місту.

На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, утворено 86,3% від загальної суми заборгованості в області, при цьому у м.Коломиї, Коломийському та Тлумацькому районах – 100%, в обласному центрі – 94,6%.

Вся сума боргу економічно неактивних підприємств (495,9 тис.грн) утворена у м.Калуші (87,2% у структурі боргу по місту).

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: