Поділитися публікацією:

Фото: blitz.if.ua

Антимонопольний комітет надав дозвіл на купівлю понад акцій заводу “Карпатнафтохім”, що розташований у Калуші, Івано-Франківської області.

Про це пишуть Версії з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету,  громадянину надано дозвіл опосередковано (через кіпрську Xedrian Holding) купити більше 50% компанії Lukoil Chеmical (Нідерланди). Ця компанія володіє “Карпатнафтохіму”.

Директором Xedrian Holding, як пишуть Українські Новини з посиланням на реєстр юридичних осіб Кіпру, вказана Hakamol Services (Кіпр).

Директора Hakamol Services Limited (Марія Лозар Іраклесус, Міхаліс Карампеліас, Караламбас Караламбоус і Євгенія Кіпріану) володіють також компанією Fevamotinico micro, контрольованої Жеваго. Власне Fevamotinico належить 51% акцій основного активу Жеваго – компанії Ferrexpo.

З 2012 року “Карпатнафтохім” простоює через неповернення державою ПДВ та проблем зі збутом. 21 грудня 2016 року Верховна Рада скасувала акциз на імпорт зрідженого газу і деяких видів дизпалива для виробництва етилену. Після цього Міністерство енергетики та вугільної промисловості заявило, що розраховує на відновлення роботи “Карпатнафтохіму”.


Поділитися публікацією:
Теги: