Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Батько важкохворої мешканки Калуського району Лідії Перегіняк звернувся до всіх про допомогу у лікуванні дочки. Жінка потребує пересадки печінки. Операція коштує близько 800 000 гривень. Донором погодилася стати донька Лідії Перегіняк.

Моя донька потребує пересадки печінки. На це потрібні дуже великі кошти — 800 тис. гривень. Онука дає мамі частину печінки. Прошу допомоги в усіх. Щиро дякую за уже надану допомогу, бо я вже півтори року лікую доньку. Я втратив сина у 20 років, залишилася у мене одна донька. У неї залишилося 10% печінки.  Таких коштів я не маю. Звертався до Президента України, який мені дав коротку відповідь, що надіслав лист до міністерства здоров’я. Був я у міністерстві, був у Гройсмана, у Верховній Раді, у фракціях. У Шевченка був. Всі обіцяють, але нічого ще нема. Всі документи передав усюди. Дякую всім за те, що допомогли. Прошу вас — допоможіть мені ще раз, — просить мешканець Калущини Ігор Данилів, батько хворої Лідії Перегіняк.

Нагадаємо, у червні 2015 року 37-річній Лідії Ігорівні Перегіняк-Данилів з Старого Угринова діагностували вірусний цироз печінки С(РНК НСV+), клас В, з явищами портальної гіпертензії, стадія реплікації вірусу. Окрім того, тоді ж — дефіцитну анемію середнього ступеню, хронічний панкреатит нестійкої ремісії, хронічний калькульозний холецистит, мікронефролітіаз. До того ж, відкрилася маткова кровотеча.

Донором частини печінки для Лідії погодилася стати її старша донька Неля. Операція — не з простих. Проводитимуть її майже 20 лікарів протягом 20 годин. І тоді в Лідії є шанс на одужання. За умови — якщо родина назбирає 800 тисяч гривень на операцію. Ці кошти для родини — непідйомна сума, яку без допомоги небайдужих ніяк не зібрати. Родина продає все, що може. Зокрема — і новобудову. Та навіть цієї суми буде недостатньо.

Часу, щоб зібрати кошти, — до березня. Номер картки Приватбанку: 5457 0822 8168 4659 

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: