Поділитися публікацією:

Фото: korysniporady.com.ua

В Україні спостерігаються ознаки зростання захворювання на кір.

Як повідомляє Центр по контролю і моніторингу захворювань МОЗ України, було зареєстровано 102 випадки кору в 10 регіонах, передає “Дзеркало Коломиї“.

У шести регіонах спостерігається зростання показників захворювання: Івано-Франківська область – 78 випадків, Одеська – 6 випадків, Львівська – 5 випадків, Чернівецькій – 3 випадків, Дніпропетровська – 2 випадки, Кіровоградська – 1 випадок.

Початок передбачуваного епідемічного процесу в кожній з областей спостерігається спалахами і груповими захворюваннями.

У минулому році була зафіксована смерть дитини – батьки відмовилися проводити вакцинацію. Почергові спалаху фіксувалися ще з 2013 року.

Статистика за минулий рік показує, що на кір в Україні хворіли в основному нещеплені особи – 37, особи з відсутніми даними про щеплення – 11, з одного вакцинацією без повторної – 26.

З 102 випадків 58 – діти раннього, молодшого та середнього віку. 50 дітей з 58 були нещеплені, 5 – з невідомими даними про вакцинацію.

За отриманою статистикою, все вказує на те, що наближається черговий спалах епідемії захворювання на кір. Варто відзначити, що пов’язано це, здебільшого з тим, що багато хто відмовляється від щеплень в останні кілька років.


Поділитися публікацією: