Поділитися публікацією:

Фото: melnyk.if.ua

В Івано-Франківську планують побудувати 24-поверховий будинок. Про це на своєму сайті повідомляють представники будівельної компанії “Мельник”.

“Ми взяли орієнтацію на зведення житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою для максимального комфорту мешканців. Компанія займалася розробкою нових грандіозних унікальних інфраструктурних проектів у західному регіоні і не тільки, які прикрасять наше місто, стануть його родзинкою.

«Dream Town» («Місто мрії») – житловий комплекс у центральній частині міста, розміщений на 4 га землі, в межах вулиць Бандери та Коновальця. Візитівкою комплексу стане перша 24-поверхівка – найвищий будинок у західному регіоні. Комплекс передбачає розвинену інфраструктуру, дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок”, – йдеться в описі нового будівництва.

Крім цього, анонсовано і інші проекти – зокрема, комплекс «Смарагдові вежі» передбачає пішохідний міст з ліфтами між двома торговими комплексами на перехресті вулиць Галицька і Тролейбусна.

8

10s

12s

13s

14s

dream1

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: