Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Сьогодні, 4 лютого, в Івано-Франківську розпочались урочистості з нагоди відзначення першої річниці роботи патрульної поліції.

Нагадаємо, 31 січня минулого року патрульні склали присягу.

Святкуватимуть першу річницю франківські патрульні урочистим концертом,який розпочнеться у філармонії,  пише Фіртка.

Як відмітив керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець тепер у місті не можна вирішити питання за телефонним дзвінком чи за 50 гривень.

Я можу з впевненістю сказати, що патрульна поліція повернула довіру до себе”, – зазначив Дмитро Міхалець.

За його словами, загалом за цей час на лінію 102 надійшла 71 тисяча викликів, а на лінію патрульних 50 тисяч.

Привітати франківських патрульних зі святом приїхав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Ви виконуєте завдання поставлене перед вами на високому рівні. Ризикуєте своїм життям, щоб забезпечити порядок. Спасибі вам та всім мешканцям міста Івано-Франківська за довіру та всім тим, хто допоміг збудувати патрульні поліцію”, – зазначив О. Фацевич.

Після привітань О. Фацевича патрульних відзначили грамотами.

На вулицях міста патрульні стикаються з різноманітними викликами, вони розкривають злочини за гарячими слідами, спілкуються з мешканцями міста та області, надають їм потрібну інформацію. Я впевнений, що той кредит довіри, який ми взяли буде рости, тому що на помилках люди вчаться. Але запам’ятайте, завжди треба залишатись такими, які ми прийшли, пам’ятати, як тоді горіли очі. Хочу побажати вам терпіння, бо в нас робота нелегка. А також здоров’я, бо ви ризикуєте ним і своїм життям щоразу виходячи на зміну“,- побажав патрульним керівник поліції Д.Міхалець.

 


Поділитися публікацією:
Теги: