Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Cтали відомі нові подробиці сутички між депутатом облради Дмитром Лащуком та журналістом Євгеном Гапичем. Очевидці подій стверджують: депутат таки вдарив журналіста.

Непорозуміння між чоловіками виникло під час наради з перевізниками у Печеніжинській ОТГ. Причиною раптового конфлікту між журналістом Євгеном Гапичем та депутатом Івано-Франківської облради Дмитром Лащуком стала розмова журналіста з одним з присутніх у залі, нагадують “Вікна”.
Зі слів журналіста, інцидент виник раптово, депутату буцімто не сподобалося, що він веде розмову. Після чого почалася словесна перепалка і чоловіки вийшли в коридор.

«Як тільки ми вийшли, він зі всієї сили вдарив мене у живіт. Це бачили десь 10 осіб, які знаходилися на той час у фойє, серед них і журналісти», – розповів Євген Гапич.

Розборонив сутичку депутат Коломийської районної ради Юрій Вінтонів, який вийшов з залу одразу за чоловіками.

«Дії депутата є неприпустимими, а поведінка в повній мірі була неадекватною,— відзначив Вінтонів. — Він вдарив Євгена в живіт, після чого я став між ними».

Однак депутат Дмитро Лащук має свою версію цього конфлікту і переконує, що не вдарив журналіста.

«Під час наради Є. Гапич голосно розмовляв з кимось, я зробив його зауваження, кажучи: «Женя, будь ласка, трохи тихіше». На що він мені відповів: «Закрий рот, пішли поговоримо». Це чули всі присутні. Я не вдарив його. У фойє просто відбулася словесна перепалка. Є свідки, які можуть це підтвердити», – прокоментував депутат.

Дмитро Лащук відверто обурений поведінкою Гапича.

«То так має поводити себе журналіст. Що він собі дозволяє?», — у розмові по телефону обурився депутат Лащук.
В результаті,  Євген Гапич викликав поліцію та написав заяву на Дмитра Лащука за перешкоджання журналістській діяльності. Журналіст заяви не забиратиме, і аргументує чому: «Якщо кожен депутат буде дозволяти собі такі дії, то де гарантія того, що завтра руку не піднімуть на інших журналістів?»

Автор: Andriy Florya


Поділитися публікацією:
Теги: