Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Вартість комунальних послуг майже вдвічі зросла ще в травні місяці минулого року, особливо на гарячу воду та теплопостачання. Однак наслідки цього здорожчання українці повною мірою відчули лише тоді, коли отримали грудневі платіжки.

Про це сайту “24” розповів директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста” Олександр Сергієнко, коментуючи здорожчання тарифів на житлово-комунальні послуги, додавши, що рівень оплати городянами вартості житлово-комунальних послуг за жовтень минулого року становив 56%, за листопад та грудень цього року – по 64%.

У цілому рівень платежів по Україні за минулий рік впав до 82%. Натомість з 2000 року він ніколи не опускався нижче 90%. Було 92%, 94%, 98%, навіть 99%. Це свідчить про те, що тарифи, призначені НКРЕКП – а це наслідок подорожчання газу, що зробив уряд Гройсмана, – не відповідають можливостям громадян сплачувати такі тарифи,
– наголосив Сергієнко.

Якщо людина не розуміє, за що їй прийшла платіжка з надмірними сумами, каже експерт, звертатися треба в будь-якому випадку і в теплопостачальну організацію, і до регулятора, і до прем’єр-міністра – смикати усіх, на кого вистачить сил.

До слова, нещодавно Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг заявила, що у платіжках за газ з’являться нові дані у яких вказуватимуть інформацію щодо обсягів споживання природного газу не тільки в кубометрах, а й в одиницях енергії.

Джерело: 24 Канал

 


Поділитися публікацією:
Теги: