Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Сьогодні, 6 лютого, о 10:00 стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 17 березня, пишуть Версії з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки України.

Щоб взяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів:

– копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;

– дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

– реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/) або звернувшись до пункту реєстрації. Абітурієнти з Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Тернопільської областей можуть це зробити в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Івано-Франківськ вул. Бандери, 1.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня. Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня. Додаткова сесія та реєстрація передбачені для учасників АТО та осіб, що проживають на тимчасово окупованій території. Випускники обов’язково складатимуть українську мову та літературу, математику чи історію на вибір, а також третій предмет із запропонованого переліку: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Також можна скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов’язковим.

Тестування з української мови та літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.


Поділитися публікацією:
Теги: