Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

В Івано-Франківську, власники та користувачі вивісок мають привести їх у відповідність до нових вимог. Для цього у них є півроку, йдеться у повідомленні департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою.

Буквально місяць тому, у Франківську було прийнято новий порядок розміщення вивісок, що має стати першим кроком до наведення ладу у центральній частині міста, пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

У документі чітко прописані вимоги до розміщення і розмірів вивісок, їхні види, вимоги до освітлення, технічні параметри та інформаційне наповнення, а також процедура погодження і демонтажу вивісок.

Усі вони мусять звучати українською мовою, крім офіційно затверджених брендів.

Також серед нововведень – розміщення не вище першого поверху, однакові розміри, стиль та матеріали виконання всіх вивісок на фасаді будинку, якщо у ньому кілька власників чи користувачів, площа вивіски не більше 3 кв.м.

Паспорти на вивіски погоджуватимуться у власників будівлі, архітектурному департаменті та у відділі охорони культурної спадщини. Крім того, паспорти вивісок, які були погоджені з 2011 року будуть вважатися дійсними, за умови їх відповідності вимогам нового порядку. Тепер власники та користувачі вивісок, повинні до 1 липня 2017 року привести їх до нових вимог.

Перевірятиме наявність паспортів Муніципальна інспекція з благоустрою. У департаменті житлової, комунальної політики і благоустрою попереджають, що після 1 липня, інспектори будуть складати протоколи та проводитимуть демонтаж самовільно встановлених вивісок без приписів.


Поділитися публікацією:
Теги: