Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Міністр освіти переконана, що співпраця батьків і чиновників дає дійсно хороші результати.

Активізація батьківської спільноти навколо нагальних питань освіти є хорошим сигналом. На цьому наголосила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з батьками на Всеукраїнській конференції «Батьки – школа – влада».

За словами міністра, батьки, які добре розуміють нагальні освітні потреби своїх дітей, починають відігравати важливу роль у формуванні освітньої політики.

«Зараз батьки об’єднуються і ведуть активний діалог з Міністерством освіти і науки України. Ми щиро це вітаємо і бачимо, що така співпраця дає дійсно хороші результати. Яскравий приклад цьому – оновлення програм початкової школи, в рамках якого батьки змогли вказати нам на суттєві недоліки навчальних програм», – сказала Гриневич.

Вона також наголосила, що важливим є те, щоб тиск батьківської спільноти зберігся на центральному рівні, але також був перейнятий регіонами.

«У зв’язку з децентралізацію місцеві органи влади отримали суттєві ресурси та повноваження у галузі освіти. Щоб місцева освітня політика не програвала боротьбу з оновленням фасадів будинків і гроші витрачалися на освіту наших дітей, місцеві громади мають вказувати своїй владі на те, що освіта – важливий пріоритет», – наголосила міністр освіти.

Джерело: osvita.ua


Поділитися публікацією:
Теги: