Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Галицький районний суд виніс вирок жителю села Ганівці Галицького району. Під час сварки з родиною він вдарив косою в живіт зятя власного брата. Суперечка виникла через те, що родичі не змогли поділити холодильник.

Потерпілий разом з тестем приїхали до господарства, де і проживав жорстокий брат тестя. В межах господарства в житловому будинку між братами виник конфлікт з приводу користування холодильником, в який і втрутився чоловік, захищаючи тестя.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи завдати шкоди здоров’ю потерпілого чоловік пішов у стодолу, взяв косу. З косою почав їх наздоганяти. Зять обернувся, а він побіг до машини. В подальшому брат наніс зятеві удар косою, вони разом впали на землю.

Після припинення конфлікту зять сів за кермо автомобіля та вони вдвох поїхали в Галицьку ЦРЛ. Дорогою зять кілька разі втрачав свідомість. Потерпілому нанесли один удар в область живота, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження: проникаюча колото-різана рана передньої черевної стінки зліва у верхній третині з ушкодженням сальника; легкі тілесні ушкодження: різана рана в ділянках лівого плеча, лівої кисті та подряпини лівого передпліччя.

Як результат, потерпілий стаціонарно лікувався в Галицькій ЦРЛ Івано-Франківської області, було проведено операцію.

Суд постановив визнати чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років. Косу вирішили у родини конфіскувати.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: