Поділитися публікацією:

Фото: dzerkalo.media

Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі скупченням льоду на кількох ділянках річки Прут, в селищі Ворохта Яремчанської  міської ради група піротехнічних робіт УДСНС в Івано-Франківській області провела підривні роботи.

На річці Прут відбулося п’ять підривів протяжністю 30 метрів. Для даних робіт використано 3,6 кг вибухівки та п’ять електродетонаторів, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

До місця події виїжджали заступник начальника відділу реагування на НС УДСНС, піротехнічна група АРЗ СП в кількості 6 чоловік, мобільна група в складі начальника Яремчанського МВ УДСНС, головного фахівця Яремчанського МВ УДСНС, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій цивільного захисту населення Яремчанського міськвиконкому, селищний голова селища Ворохта та депутатський склад селищної ради. На місці події відбулось засідання комісії бехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім того, в селі Шевченково Галицького району, внаслідок льодоходу, який відбувся на річці Лімниця, скупчився лід, що може призвести до руйнування водозабору КП «Галичводоканал». Тому сьогодні вранці запланована виїзна комісія Галицької РДА.


Поділитися публікацією:
Теги: