Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Вчора, 7 лютого, Івано-Франківський міський суд, розглянувши позовну заяву матері загиблого майора Ярослава Костишина проти Російської Федерації, прийняв рішення про стягнення з держави-агресора суми еквівалентної 60 тисячам євро.

Про це в мережі Фейсбук повідомив адвокат матері загиблого героя. Раніше Ярмолинецький районний суд Хмельницької області прийняв рішення про стягнення з Російської Федерації на користь вдови загиблого воїна і двох його неповнолітніх дочок суми морального і матеріального збитку еквівалентної 189 тисячам євро.

Основою для цих двох рішень послужило рішення судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області Миколи Баскова, прийняте 29 березня 2016 року, яким суд встановив юридичний факт загибелі майора Костишина 1981 року народження при виконанні обов’язків військової служби 27 жовтня 2014 року в місті Авдіївка Донецької області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, інформує “Бліц-інфо”.

Ярослав Костишин народився в Івано-Франківську. У 1998 році призвали в армію і став офіцером. У важкий для країни час самостійно виявив бажання захищати Україну. Брав участь у виконанні бойових завдань, нагороджений нагрудним знаком «За оборону донецького аеропорту».

Майор Костишин посмертно нагороджений орден «За мужність III ступеня», йому присвоєно військове звання підполковник. Після загибелі чоловіка вдова Ярослава Світлана добровільно вступила на військову службу за контрактом. У селі Томашівка Ярмолинецького району Хмельницької області, де живе сім’я загиблого воїна, з’явилася вулиця імені майора Костишина.

У жовтні 2015 року на стіні школи села Загвіздя, що на Івано-Франківщині, відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в зоні проведення АТО підполковника Ярослава Костишина, який навчався тут до 1998 року.

майор


Поділитися публікацією:
Теги: