Поділитися публікацією:

Фото  ілюстративне

На засіданні комісії облради з регіонального розвитку 8 лютого розглянули питання про зміну назви Матеєвецької сільської ради на Матеївецьк, перейменування сіл “Глибока” на “Глибоке”, “Текуче” на “Текуча”.

Руслан Панасюк, обласний експерт з децентралізації, розповів, що Матеївецька сільська рада за документами і печатками є “Матеївецькою”, і з цією назвою пройшла всю процедуру об’єднання в ОТГ. Але в електронному довіднику України назва написана через “є”. Тому просять врегулювати це питання і зробити раду “Матеївецькою”.

“Назву сільської ради не можна змінювати, бо вона увійшла в ОТГ і такої ради вже нема”,- сказав член комісії Василь Скрипничук.

Члени комісії вирішили відкласти це питання. Натомість підтримали перейменування “Текучого” і “Глибокої”. Ніна Бойчук, голова Текучанської сільради, розповіла, що процес перейменування села “Текуче” на “Текуча” почали ще 2009-ого року, але досі не завершили. Через це виникають проблеми з документацією.

Сільський голова Глибокого Віталій Срібняк сказав, що у них так само виникає проблема з розбіжностями в загальноукраїнському реєстрі та документах села. На зборах села проголосували за перейменування села на “Глибоке”.


Поділитися публікацією:
Теги: