Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Дорогі земляки! Маю ось яку пропозицію. У мене у Вербовці (присілок Царина) є добротна хата. Три кімнати, веранда, поруч стайня і літня кухня, пивниця, криниця, дрібні господарські прибудови. 50 сотих землі – почасти орної, почасти з садом (щоправда старим). Є електрика й газ, підведена вода – тільки став насос, бойлер і підключай сантехніку.

Колись – але не в найближчі роки – я маю намір повернутися сюди жити, але зараз доглядати за цим банально не маю часу, а старенькі батьки (вони живуть окремо) – здоров’я.

Отож, пропозиція така: притомним людям – найкраще молодій творчій сім’ї, яка не має свого житла – я залюбки віддам це господарство принаймні на кілька років у безоплатну оренду. Просто жийте там – садіть город, заводьте собі живність, якщо хочете, – бо хата, яка стоїть пусткою і в якій ніхто не живе, швидко руйнується.

А так ви матимете добротне житло, за яке не треба платити (лише, зрозуміло, світло-газ, скільки самі використаєте), – а я буду спокійний, що моя хата в надійних руках, і коли наспіє час, я повернуся не в руїну.
Хто має бажання пристати на цю пропозицію – пишіть мені у приват, – написав Іван Андрусяк.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: