Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня підписала угоду про співпрацю з Інститутом клінічної та експериментальної медицини міста Прага. Завдяки їй місцеві медики зможуть стажуватися в Чехії. 

Днями івано-франківській медики відвідали цей заклад у столиці Чехії, повідомляє Департамент Охорони Здоров’я.

«Робота щодо підписання угоди про співпрацю була непроста оскільки потрібно було отримати дозвіл від Міністерства охорони здоров’я Чехії, – зазначає головний лікар ОКЛ Остап Грищук. – Та все ж МОЗ пішло нам назустріч і договір підписано».

За словами керівника обласної лікарні, угода про співпрацю між двома лікувальними закладами полягає у практичній та науковій медичній галузі, зокрема у проведенні спільних конференцій як в Україні, так і в Чехії та реалізації фахівцями на практиці спільних ініціатив.

Серед найосновніших пунктів, які прописані в угоді, головний лікар називає навчання та стажування працівників обласної клінічної лікарні на робочому місці у клініці Інституту клінічної та експериментальної медицини, який є найбільшим лікувальним закладом Міністерства охорони здоров’я Чехії.

Клініка спеціалізується у наданні допомоги за трьома напрямками, відповідно і складається з трьох центрів – серцево-судинного, діабетології та трансплантології.

За домовленістю 5 спеціалістів ОКЛ в рік будуть мати можливість пройти двотижневе стажування. Витрати на проїзд, харчування і страхування бере українська сторона. Проживання і навчання забезпечує приймаюча сторона.

Наразі, як повідомив керівник закладу, проводиться подання кандидатур серед лікарів-ендокринологів та фахівців з серцево-судинних захворювань і їх відбір на навчання.


Поділитися публікацією:
Теги: