Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Американські сенатори розробили проект про скорочення легальної імміграції в США. Законопроект передбачає скасування лотереї Green Card, по якій щорічно посвідку на проживання отримували 50 тис. осіб.

Сенатори з Республіканської партії Том Коттон і Девід Пердью пропонують скоротити з мільйона до 500 тис. щорічну кількість дозволів на проживання в США. Про це пише Reuters.

Це пропонується зробити за рахунок ускладнення імміграції через возз’єднання сімей – пріоритет буде тільки для найближчих родичів: подружжя та неповнолітніх дітей. Також законопроект передбачає скасування лотереї Green Card, по якій щорічно посвідку на проживання отримували 50 тис. осіб. Кількість грін-карт для біженців буде обмежено до 50 тис. на рік.

У той же час законопроект не стосується іноземців, які їдуть в США за робочими візами.

Коттон і Пердью стверджують, що консультувалися з президентом Дональдом Трампом з приводу цієї пропозиції. При цьому видання відзначає, що для імміграційної реформи необхідна підтримка «демократів», а вони категорично проти. Тому сенатори визнають, що законопроект в найближчому часі розглядатися не буде. «Ми сподіваємося, що побачимо його в Сенаті в цьому році», – заявив Коттон на прес-конференції.

 

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: