Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Європейський Союз у найближчі тижні має намір виділити Україні черговий транш фінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро.

Новину повідомляє «Преса України».

Однак ці 600 мільйонів коштуватимуть Україні дуже дорого. Річ у тім, що єврочиновники хочуть, щоб український парламент зняв мораторій на експорт лісу. Це в свою чергу дозволить іноземцям вивозити з Україні її національне багатство – ліс.

Про бажання Євросоюзу виділити Україні 600 мільйонів євро допомоги, Юнкер сказав після зустрічі з главою Кабінету міністрів України Володимиром Гройсманом.

«Оскільки український уряд вносить до парламенту законопроект про зняття мораторію на експорт лісу, це, на мій погляд, достатня умова для виділення 600 мільйонів. Це буде зроблено в найближчі тижні», – сказав Юнкер.

Поки українські чиновники торгують з Європою національним багатством України, в Мережі з’являється безліч шокуючих відео з наслідками масштабних вирубок в українських лісах. Наприклад, так наразі виглядають ліси в Карпатах.

Нагадаємо, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко в черговий раз засудив дії української влади щодо скасування мораторію на продаж необробленої деревини. На його думку, таким чином політики торгують майбутнім дітей.

Джерело 


Поділитися публікацією: