Поділитися публікацією:

Лише три тижні має подружжя Корнейчуків з Івано-Франківська, аби врятувати свого єдиного сина. У 3-річного Марка рак крові.

Українські медики безпорадні: хлопчика врятує тільки пересадка кісткового мозку, однак ніхто з рідних не може бути його донором. Тож операцію треба робити за кордоном за 158 тисяч євро. Для Корнейчуків – космічна сума: мати зараз не працює, бо доглядає хворого сина, а батько сам інвалід першої групи, інформує ТСН.

2017-02-10_135153

Він занедужав раптово: минулої осені в три-річного Марка Корнейчука заболіли суглоби, піднялася температура, з’явився нежить. Як при застуді. Однак ліки не допомагали. За тиждень дитина вже не могла ходити.

Малого в тяжкому стані поклали до лікарні. Вердикт медиків – гострий мієлобластний лейкоз. Хіміотерапія очікуваного одуження не дала. Тож, не приховують медики, єдиний шанс Марка на життя – пересадка кісткового мозку. Однак в Україні така операція неможлива, хлопчику потрібно шукати донора за кордоном, адже ніхто з рідних не підійшов.

Щоб врятувати свою єдину дитину, Корнейчукам потрібно зібрати 158 тисяч євро. Такий рахунок виставила італійська клініка, де беруться прооперувати Марка. Безкоштовний переліт до Рима хлопцю забезпечить авіакомпанія “МАУ” згідно з угодою з “1+1″. Однак на саму операцію Корнейчуки ще й десятої частки від потрібної суми не назбирали. Кажуть, заощаджень не мають і продати їм нічого, маленька кімната в гуртожитку – усе їхнє майно. Тож уся надія батьків на небайдужих до чужого горя людей.

Лікарі запевняють, Марко має величезний реальний шанс на цілковите одужання. Однак прооперувати його потрібно не пізніше, ніж за місяць.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168757318003797


Поділитися публікацією:
Теги: