Поділитися публікацією:

Фото: galka.if.ua

Дев’ятого лютого на базі івано-франківської авіаційної бригади, згідно плану бойової підготовки, стартували польоти місцевих авіаторів на винищувачах четвертого покоління МиГ-29.

Начальник штабу ПК “Захід” генерал-майор Олег Струцінський повідомив “Галці”, що тут відбуватимуться дві льотні зміни – у складних метеоумовах та вночі.

Він розповів, що будуть польоти “на техніку, навігацію, бойове застосування”. Це – ефектні віражі, петлі, напівпетлі, напівповороти, які є потрібними для повітряного бою.

“Сьогодні маємо можливість літати фактично щотижнево, на рівні двох льотних змін. Погодні умови, інфраструктура та підготовка пілотів дозволяють це робити”, – сказав Струцінський.

Полковник Юрій Погорілий, командир місцевої авіаційної військової частини уточнив, що за штурвал сідають як досвідчені авіатори, так і молоді випускники 2016 року.

“Польоти для нас не залежать від погоди, літа чи зими…Але нічні польоти несуть більше психологічне навантаження на пілотів. Тут польоти йдуть лише по приладам. Загалом захищаємо іванофранківців від можливих загроз”, – додав Погорілий.


Поділитися публікацією:
Теги: