Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Трагедія сталася вчора, 6 лютого, в віддаленому закарпатському селі Тарасівка Тячівського району. Поки мати поралася по господарству, старша донька задушила піврічного братика.

Коли жінка вбігла до хати і побачила малюка з подушкою на обличчі, її ноги підкосилися. Вона кинулася негайно викликати «швидку», проте дитина вже була мертва. Правоохоронці відкидають версію вбивства. Кажуть сім’я – благополучна, тож це, радше, нещасний випадок, пишуть Версії  з посиланням на PRESS-Центр.

20-річна Марія рано вийшла заміж. Не дивлячись на свій юний вік, уже виховувала двох діток. У селі з роботою сутужно, тож виживають, перебиваючись разовими заробітками чоловіка. Тай город, кури, качки виручають. Місцеві мешканці про неї відгукуються якнайкраще – не пиячила, не курила, діти доглянуті були. А те, що така молода, а вже мама двох дітей – так це для закарпатського села не дивина.

– В нас село досить велике. Більше трьох тисяч мешканців, з роботою, самі розумієте, туго, – розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР секретар Тарасівської сільської ради Діана Декет. – Марійка вдома, в декреті сиділа. Чоловік їздив по області на заробітки. Чим займався – не знаю. Знаю лише, що жили вони разом із її батьками, не розкошували, але й не бідували. Ця трагедія стала для всіх нас справжнім шоком.

Того трагічного дня діти, як зазвичай, бавилися на ліжку у кімнаті. Старша дівчинка душі не чаяла в своєму братику і як могла допомагала мамі, вдаючи із себе справжню няньку: то перевдягнути допоможе, то заколише, то позабавляє, аби не плакав. Марія поралася по господарству. Як пізніше розповідатиме слідчим, з хати вийшла на хвилин десять, а коли повернулася, дитина була вже мертва.

– Вона забігла у хату, чує тихо в кімнаті, заглянула, а в малюка на обличчі подушка, – розповідають у відділі комунікації поліції Закарпатської області. – Каже, що подушку на сина накинула старша трирічна дочка, бо нібито він голосно плакав.

Так це чи ні, мають встановити співробітники Дубівського відділення поліції. Вони розглядають ще одну версію причини смерті хлопчика – удушення блювотними масами. Тож від чого саме померла дитина, точно мають сказати експерти. Але видимих ознак насильницької смерті під час огляду на тілі малюка правоохоронці не виявили.


Поділитися публікацією:
Теги: