Поділитися публікацією:

Фото: versii.if.ua

Стало відомо, як розподілять подаровану Порошенком техніку для прикарпатських рятувальників.


«Приїхав я сьогодні не з пустими руками, звичайно умовно, тому, що забезпечувати ДСНС сучасною технікою – це є не подарунок, а робота влади та її прямий обов’язок», – зауважив Президент Порошенко.

Начальник Управління Державної служби надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області, полковник Володимир Чернецький розповів, що в цьому році в державному бюджеті заплановано 600 мільйонів гривень на закупівлю таких автомобілів, пишуть Версії.

«Сьогодні для рятувальників Івано-Франківщини велика честь, тому що з рук Президента і голови Державної служби надзвичайних ситуацій отримано чотири нових пожежних автомобілі, які поступлять в державні пожежно-рятувальні частини Івано-Франківської області.

У цих машин багато чого покращено. Це те, що вони високої прохідності, мають більшу кількість вогнегасячих засобів. Чотири тони води і чотири тони піноутворюючих. Економічні по витраті палива. Мають багато інших переваг тому, що вони забезпечені механізованим інструментом, мають в наявності бензопили, бензоріжчики і забезпечені освітленням. Автомобілі закуплялися за рахунок державного бюджету. Всі тендерні та інші заходи проводилися державними установами. Як мінімум такі автомобілі мають бути у кожній пожежній частині. Їх є на сьогодні в нашій області 16.

На цей рік з державного бюджету заплановано 600 мільйонів гривень на закупівлю цих автомобілів. І як пообіцяло керівництво Державної служби надзвичайних ситуацій, вже в цьому році ми отримаємо ще як мінімум 5 таких автомобілів», – відзначив полковник Володимир Чернецький.

Відомо, що планується залишити один такий автомобіль в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення міста Івано-Франківська. Один автомобіль отримає Городенківський район, один – Рожнятівський та один – Коломийський.

 


Поділитися публікацією:
Теги: