Поділитися публікацією:

Фото: versii.if.ua

Якщо на Коломийщині створять госпітальний округ, нова поліклініка має шанси стати консультативно-діагностичний центром, в якому обслуговуватимуться мешканці як Коломиї, так і Коломийського району.

Про це повідомила головний лікар Коломийської ЦРЛ Ірина Садов’як.

Ще в 2000 році розпочалося зведення нової поліклініки в Коломиї. Завершити об’єкт вдалося 17 років потому. Загальна вартість будівництва за ці роки склала майже 60 мільйонів гривень,  пишуть Версії.

Ірина Садов’як наголошує, що важливість цієї поліклініки в тому, що в одному місці сконцентрується максимум медичних служб. А увесь 4-ий поверх виділять для діагностики пацієнтів, адже, там буде зосереджена вся необхідна техніка з відповідними спеціалістами.

«В майбутньому, ми сподіваємося, що це таки буде створений госпітальний округ і це буде не поліклініка, а консультативний, діагностичний центр і тут будуть об’єднані всі спеціалісти. Це надання допомоги на вторинному рівні. Тут будуть працювати кардіологи, ендокринологи, гематологи, ревматологи. Хірургічні спеціальності: травматологи, хірурги. Це все буде зосереджено в цій одній будівлі. Також ми сюди переносимо жіночу консультацію», – розповіла журналістам головний лікар Коломийської ЦРЛ Ірина Садов’як.


Поділитися публікацією: