Поділитися публікацією:

Фото: galka.if.ua

У Коломиї відбувся турнір з плавання на 25 метрів серед військовослужбовців підрозділів радіоелектронної боротьби Повітряного командування «Захід».

Перше місце виборов солдат роти радіотехнічних перешкод Михайло Бірчак з часом 16.00. Лише на одну соту секунди поступився переможцю солдат Іван Годованець, представник взводу забезпечення. Бронзу отримав спеціаліст групи документального забезпечення солдат Любомир Мисюк з часом 17.01, повідомляють у прес-центрі Повітряного командування “Захід”.

Зазначають, що фізичному вихованню в батальйоні приділяється багатопланова увага: окрім загально- військових видів спорту та занять з плавання, особовий склад має можливість активно тренуватись у спортивному залі ФСК «Локомотив».

Нещодавно військові прийняли участь у турнірі з багатоповторного жиму лежачи.

«Наші систематичні заняття стали можливими завдяки сприянню спортивної спільноти міста Коломиї. Висловлюємо велику подяку всім, хто з розумінням поставився до нашої ідеї та виділив час та місце для безкоштовних занять воїнів. Як офіцер-психолог частини я особисто зацікавлений у подібній практиці, бо всі ми знаємо, що фізичні вправи – один з найкращих способів психологічного розвантаження» – розповідає старший лейтенант Назарій Палагіцький.

plav

plavannya


Поділитися публікацією:
Теги: