Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Сьогодні на засіданні комісії облради з питань аграрної політики та земельних відносин розглянули питання Про призначення генерального директора Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”.

За словами начальника управління майна спільної власності територіальних громад області Василя Даниша на початку лютого директор написав заяву про звільнення з посади за власним бажанням, пише Фіртка.

«Відповідно кандидатуру мав би внести голова обласної ради за рекомендацією профільної комісії. На сьогодні поступила одна заява від заступника директора Олійника Олега. Також є заява колективу, котрий просить підтримати його кандидатуру», – зазначив Даниш.

Члени комісії поцікавились бачення розвитку підприємства. За словами Олійника, концепція розвитку подана в документах на розгляд комісії.

«На даний час підприємство не має заборгованості по податках, ні по зарплаті. Передбачається лісопроектування, цього року весною, де є багато вітровалів», – зазначив Олійник.

Втім додав що засобів для цілеспрямованої роботи в цьому напряму достатньо не повністю.

«Всі гроші які отримувались від реалізації продукції спрямовували на зарплати та податки», – відмітив Олійник.

Також Олег Олійник зупинився на змінах, які як майбутній керівник бачить Олійник зауважив, що спец лісгоспи відпадають з підпорядкування на відміну від рай-лісгоспів. Відтак зауважив, що проситиме комісію, звернути увагу на це.

«Бо як щось стається, все-рівно кажуть, що Облагроліс», – каже Олійник.

Крім того, зазначив, що необхідно проводити виїзди на місця, до керівників. Депутати пропонують термін призначення 3 роки. Відтак комісія рекомендуватиме призначити кандидатуру Олега Олійника на посаду генерального директора Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”.

Також підтримали проект затвердження нової редакції Статуту Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”.

Зокрема статутний капітал обласного комунального підприємства пропонують встановити у сумі 3 мільйони гривень для стабілізації та розвитку підприємства. Використання статутного капіталу проводитиметься виключно за погодження наглядової ради ОКП. А також одноголосно проголосували за затвердження складу наглядової ради.

 

Довідково:

ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» контролює та координує роботу 7 підприємств: 4-х спеціалізованих агролісів – Богородчанського, Долинського, Коломийського, Надвірнянського; Снятинського спеціалізованого агролісництва, Верховинського районного лісгоспу та Косівського районного підприємства «Райагроліс». Лісовий фонд складає понад 73 тис. га. Це складає 12% лісів області.

Це: Богородчанський спеціалізований агролісгосп – 6,87 тис. га Верховинський районний лісгосп – 21,77 тис. га Долинський спеціалізований агролісгосп – 7,84 тис. га Коломийський спеціалізований агролісгосп – 7,4 тис. га Косівське районне підприємство “Райагроліс” – 20,4 тис. га Надвірнянський спеціалізований агролісгосп – 8,06 тис. га Снятинське спеціалізоване агролісництво – 1,48 тис. га


Поділитися публікацією:
Теги: